Niepubliczne Przedszkole Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Dzieciątka Jezus

Jeżeli poszukujecie Państwo przedszkola dla swoich pociech serdecznie zapraszamy. Jesteśmy placówką 5-oddziałową, mieszczącą się w dwupiętrowym budynku. Sale zajęć są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku 2,5 - 6 lat wielofunkcyjne, duże, estetyczne i dobrze wyposażone. Nasze przedszkole posiada duży ogród, w którym Nasze dzieciaczki spędzają czas bawiąc się. Przedszkole funkcjonuje w dogodnych dla rodziców godzinach - w roku szkolnym. 20142015 od 6.00 do 17.00. 56 465 82 25.

OVERVIEW

The site przedszkoleniepublicznecr.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have parsed zero pages within the website przedszkoleniepublicznecr.pl and found one website referring to przedszkoleniepublicznecr.pl.

PRZEDSZKOLENIEPUBLICZNECR.PL TRAFFIC

The site przedszkoleniepublicznecr.pl has seen alternating levels of traffic in the past the year.
Traffic for przedszkoleniepublicznecr.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkoleniepublicznecr.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkoleniepublicznecr.pl

Zmartwychwstanki

Dotychczas widzę tylko, głównie, całą piękną. I miłą stronę powołania i cieszę się tym jak niczym,. Matka Jadwiga Borzęcka, 2 października 1879. Śmierć Chrystusa zniszczyła grzech, a w zmartwychwstaniu został nam ofiarowany dar nowego Życia, które jest z Boga.

WHAT DOES PRZEDSZKOLENIEPUBLICZNECR.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkoleniepublicznecr.pl Mobile Screenshot of przedszkoleniepublicznecr.pl Tablet Screenshot of przedszkoleniepublicznecr.pl

PRZEDSZKOLENIEPUBLICZNECR.PL SERVER

We identified that the main root page on przedszkoleniepublicznecr.pl took five hundred and ninety-eight milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider przedszkoleniepublicznecr.pl not secure.
91.227.122.43

We discovered that this domain is weilding the Apache os.

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Dzieciątka Jezus

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site przedszkoleniepublicznecr.pl had the following in the web page, "Jeżeli poszukujecie Państwo przedszkola dla swoich pociech serdecznie zapraszamy." I noticed that the webpage stated " Jesteśmy placówką 5-oddziałową, mieszczącą się w dwupiętrowym budynku." They also stated " Sale zajęć są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku 2,5 - 6 lat wielofunkcyjne, duże, estetyczne i dobrze wyposażone. Nasze przedszkole posiada duży ogród, w którym Nasze dzieciaczki spędzają czas bawiąc się. Przedszkole funkcjonuje w dogodnych dla rodziców godzinach - w roku szkolnym." The meta header had siostry przedszkole grudziądz niepubliczne prywatne zmartwychwstania pańskiego dzieciątko jezus chełmińska 77 polska kujawsko-pomorskie dzieci przedszkolaki 3 latki siostr sióstr pszedszkola zabawki cr cg as the first keyword.

SEE MORE WEB SITES

دو قطره عشق

روز و ساعتی جفتمون منتظرش بودیم. دلم خیلی برات تنگ شده. به خدا باید توکل کنیم و ازش بخوایم کمکمون کنه. امیدوارم همه چیز خوب پیش بره. ولی هرچی بشه و هرچی نشه بدون خیلی دوست دارم.

Speedway Parts Akcesoria do motocykli żużlowych

Kreatywność - Profesjonalizm - Zadowolony Klient. Sponsorujemy zawodników indywidualnych, a także naszą drużynę, Unię Leszno. Pasja ta zainspirowała nas również do opracowania szeregu akcesoriów i osłon do maszyn żużlowych. Służymy też pomocą w sferze koncepcyjnej i produkcyjnej nowych motocykli i ich oprzyrządowania. Gwarantujemy rzetelność, terminowość, bardzo dobrą jakość produktów i usług. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem kibica.

Trik Design

TRIK je v tom, dať o sebe vedieť tam, kde o VÁS vedieť chcú! Nové reklamno inzertné noviny pre Váš mikroregión! Viac informácii o produkte, cenniky a podmienky inzercie, nájdete v PDF súboroch na tejto stránke. Naša nová webová stránka sa momentálne pripravuje. Po jej spustení nájdete všetky potrebné podklady a produkty v prehľadnejšej podobe.

Umirs Iberia

Mdash; Quienes somos? Mdash; Qué es la seguridad perimetral? Mdash; Soluciones Electrónicas. Qué es la seguridad perimetral? Barrera de montaje rápido.

Parafia p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Sosnowcu - Zgromadzenie Zmartwychwstańców

Ul Armii Krajowej 77, 41-215 Sosnowiec tel. I niedziela po uroczystości Bożego Ciała. Na XX niedzielę zwykłą - przeczytaj. Przed rozpoczęciem każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w każdy poniedziałek od godz. W każdą środę, po Mszy św.